Městský obvod Plzeň 3
ÚvodŽivot v obvoduSeniorwebAktuality SeniorwebuDěti z obvodu pojedou i letos na zajímavé zájezdy

Děti z obvodu pojedou i letos na zajímavé zájezdy

V loňském roce byly uspořádány celkem tři zájezdy pro děti, které se setkaly s velice kladnými ohlasy. Proto se vedení obvodu rozhodlo v pořádání těchto zájezdů pokračovat.

"V letošním roce se zájemci mohou těšit na oblíbený zájezd do ZOO Praha či zájezd do zábavního parku Mirakulum v Milovicích," informuje Stanislav Šec, místostarosta MO Plzeň 3. 

"Nově bude letos zařazen zájezd na lipenskou Stezku korunami stromů, včetně nově otevřeného areálu Království lesa v sousedství stezky," doplňuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Zájezdy pro děti jsou určeny do 15 let věku dítěte v doprovodu rodiče, popř. prarodiče. Podmínkou účasti bude trvalý pobyt na MO Plzeň 3. Z kapacitních důvodů platí podmínka 1–2 děti = 1 doprovod, v případě tří a více dětí možný doprovod dvou osob. Zájemci se přihlásí na všechny nabízené zájezdy prostřednictvím elektronického formuláře. Tyto formuláře, na každý zájezd jednotlivě, budou pro zájemce zpřístupněny na stránce www.plzen3.eu. O datu vlastního přihlášení budou zájemci informováni na webových stránkách úřadu, na Facebooku a v květnovém vydání zpravodaje Trojka. Děti, pro které je zájezd zdarma, lze přihlásit pouze na jeden z nabízených zájezdů.

TRASA ZÁJEZDU  

TERMÍN

CENA PRO DÍTĚCENA  PRO DOPROVOD

CENA ZAHRNUJE DOPRAVU A VSTUPY

Stezka korunami stromů a Království lesa2. 6. 2019 (neděle)zdarma200,- KčAno
Mirakulum7. 9. 2019 (sobota)zdarma200,- KčAno
ZOO Praha14. 9. 2019 (sobota)zdarma200,- KčAno

 

Poslední aktualizace: 6. 2. 2019, Miroslav Knotek