Městský obvod Plzeň 3
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduŠkodaland ozáří ohňostroje

Škodaland ozáří ohňostroje

V letošním roce připravuje firma Euronova Group ve spolupráci s PilsenEvents, Městským obvodem Plzeň 3 a dalšími partnery 0. ročník akce Plzeňské ohýnky aneb KOUZLA V OBLACÍCH. Úmyslně je uvedeno nultý, neboť tato událost se v Plzni řadí mezi akce tradiční a čeká ji mnoho změn. Od organizátorů až po samotné ohňostroje.

Program je připraven tak, aby si v něm každý návštěvník mohl přijít na své. Hlavní hudební program zajistí dětmi milovaná Culinka, rodiče roztančí skupina ABBA STARS revival, mládež potěší Pavel Callta. Hudební program bude doplněn doprovodným kulturním programem, jako je například výcvik psů, ukázka IZS. Nebude chybět ani dobré jídlo a pití, kterého bude dostatečné množství.

U ohňostrojů se v letošním roce nebude jednat o soutěž, ale pouze přehlídku. V letošním roce se začaly množit poplašné zprávy o vlivu zábavní pyrotechniky na životní prostředí. To samozřejmě ani organizátorům, vedení obvodu, města ani kraje není lhostejné. Proto se v jedné z ukázek ohňostrojů objeví tzv. tichý ohňostroj, který, jak už z názvu plyne, bude bez zvukových efektů. V případě, že by se tento ohňostroj osvědčil, určitě bychom ho uvítali i v dalších ročnících a možná, že i návštěvníky přivedeme na možnou alternativu shovívavou k životnímu prostředí.

Vstupné na akci je 30 Kč, v prodeji na místě.

Program
15:15 Culinka
17:00 Abba Stars
19:00 Pavel Callta
21:00 Přehlídka ohňostrojů
* časy vystoupení jsou přibližné, mohou se na místě posouvat

Více na www.kouzlavoblacich.cz nebo FB události.

Poslední aktualizace: 9. 9. 2019, Lucie Bauerová