Městský obvod Plzeň 3
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduObvod znovu chystá zájezdy pro děti

Obvod znovu chystá zájezdy pro děti

V minulých letech se zájezdy pro děti setkaly s velice kladnými ohlasy, proto se vedení obvodu rozhodlo v této tradici i nadále pokračovat. V letošním roce budou zájemcům nabídnuty opět tři výlety, novinkou bude zájezd do Safari Parku Dvůr Králové. Pro uspokojení více zájemců obvod u všech zájezdů navýšil kapacitu na dva autobusy.

Zájezdy jsou určeny pro děti do 15 let věku s trvalým pobytem na území Městského obvodu Plzeň 3. Pro tyto děti je zájezd zdarma a lze je přihlásit pouze na jeden z nabízených zájezdů. Doprovod (rodiče, popř. prarodiče) uhradí účastnický poplatek 200 Kč a vstupné. Při výběru vstupného již bude zohledněna skupinová sleva. Obě částky budou z tohoto důvodu hrazeny již při nákupu zájezdu. Výše vstupů uvedená v tabulce je pouze orientační.

Zájemci se budou hlásit na všechny nabízené zájezdy prostřednictvím elektronického formuláře. Tyto formuláře, na každý zájezd jednotlivě, budou pro zájemce zpřístupněny na stránce www.plzen3.eu dne 21. 4. 2020 v 8.00 hodin a jejich vyplnění a odeslání bude možné do vyčerpání kapacity autobusů.

CÍL ZÁJEZDUTERMÍNDÍTĚDOPROVOD - účastnický poplatekDOPROVOD - orientační vstupné
Safari Park Dvůr Králové 24. 5. 2020 (neděle)zdarma200 Kč230 Kč
Mirakulum20. 6. 2020 (sobota)zdarma200 Kč170 Kč
Stezka korunami stromů Lipno – Království lesa19. 9. 2020 (sobota)zdarma200 Kč530 Kč *

* vstupenka zahrnuje lanovku, vstup na stezku a do Království lesa

Titulní foto: stezkakorunamistromu.cz

Poslední aktualizace: 10. 2. 2020, Lucie Bauerová


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany