Městský obvod Plzeň 3
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduJak to bude s tradičními akcemi obvodu?

Jak to bude s tradičními akcemi obvodu?

Z důvodu šíření onemocnění COVID-19 a s tím souvisejícími nařízeními vlády ČR se samozřejmě také Městský obvod Plzeň 3 musel přizpůsobit aktuální situaci při organizaci některých tradičních kulturních akcí.

„Tuto sobotu měl proběhnout jubilejní desátý ročník oblíbené akce Psí den. Rozhodli jsme se ji posunout na 17. října. V posledních letech se v tomto období vrátilo babí léto, tak budeme věřit, že bude příjemné počasí a opatření už budou natolik volná, abychom tuto akci mohli pořádat v plném rozsahu,“ říká starosta obvodu David Procházka.

Série posezení u táboráku nazvanou Na špekáček s Trojkou měla začít poslední květnový týden, ale vedení obvodu se rozhodlo všechny termíny před létem zrušit. Zůstává tak v platnosti termín 8. září ve Skvrňanech a 10. září na Borech. Spolupráci opět přislíbila i folková kapela Hop a Šavani.

Dětský překážkový závod Škodaland Race Junior se ze 7. června přesouvá na 9. srpna, Den otců a dědů ve Škodalandu, který se měl uskutečnit 17. června, se prozatím ruší a První zvonění v Borském parku zatím zůstává s platným termínem 1. září.

„Vzhledem k tomu, že se může situace změnit, žádáme občany, aby sledovali naše informační kanály, kde budou k jednotlivým akcím zveřejněny aktuální informace,“ dodává starosta Procházka.

 

Pro FB událost jednotlivé akce klikněte na letáček.

Pro FB událost jednotlivé akce klikněte na letáček.

Poslední aktualizace: 22. 5. 2020, Lucie Bauerová