Městský obvod Plzeň 3
Úvod Život v obvodu Aktuálně z obvodu SK Radbuza hostil v sobotu 66. ročník…

SK Radbuza hostil v sobotu 66. ročník Košařova memoriálu

"Závod je soutěží jednotlivců v jednotlivých kategoriích. V prsařském trojboji jsou všechny výkony bodovány podle tabulek. Vítězem se stává závodník s nejvyšším počtem bodů ze všech tří prsařských disciplín. Přihlášení závodníci z kategorie MASTERS budou zařazeni a bodováni v kategorii muži a ženy," říká viceprezident klubu Luboš Ibrmajer.

Závod je pořádán na počest předválečného člena SK Radbuza Antonína Košaře, který byl pro odpor proti nacistické okupaci zatčen a 8. ledna 1945 v Brandenburgu popraven. Pan Košař byl hlavně přeborníkem prsařských disciplín, a proto je právě na ně memoriál orientován. Výkony závodníků jsou bodovány podle tabulek Českého svazu plaveckých sportů a vítězí soutěžící s nejvyšším bodovým součtem.

Závody úvodním slovem zahájil místostarosta Městského obvodu Plzeň 3 David Procházka a prezident klubu Lenka Kohoutová. Moderátorem závodů byl Luboš Ibrmajer, viceprezident klubu. Jednotlivé vítěze z více než stovky plavců všech kategorií ocenil putovním pohárem starosty MO Plzeň 3  I. místostarosta centrálního obvodu Radoslav Škarda.

Poslední aktualizace: 30. 10. 2023, Knotek Miroslav