Městský obvod Plzeň 3
Úvod Život v obvodu Aktuálně z obvodu Fotbalisté z 33. ZŠ opět zvítězili na Mc…

Fotbalisté z 33. ZŠ opět zvítězili na Mc Donald´s Cupu

Krajské finále už 18. ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol se odehrálo v úterý 26. května na hřištích 33. základní školy v Plzni. A právě nadějní sportovci této školy opět zvítězili.

Do celorepublikového turnaje nastupuje ve dvou věkových kategoriích téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. Mc Donald's Cup se hraje na 3 726 základních školách České republiky a stále se zapojují další.

Fotbalisté z 33. ZŠ v Plzni obhájili vítězství v krajském finále už několikátý rok za sebou. V roce 2011 dokonce zvítězili v celkovém pořadí, loni skončili na sedmém místě.

S vítězi se vyfotografoval i místostarosta David Procházka, který jim předal medaile a poháry

"Je skvělé, že máme tak úspěšné mladé sportovce. 33. základní škola jen dokazuje, jak prestižní je. Věřím, že vychová ještě mnoho špičkových fotbalistů, jako je Petr Čech nebo Vladimír Darida," říká starosta Městského obvodu Plzeň 3 Radislav Neubauer, který turnaj zahájil.

Starosta Neubauer před zahájením turnaje (uprostřed)