Městský obvod Plzeň 3
ÚvodŽivot v obvoduDopravní informaceInformace pro cestující MHD

Informace pro cestující MHD

S platností od 20. 3. 2019 dojde v souvislosti s výstavbou okružní křižovatky ulic Dobřanská, Sulkovská, K Zelené louce k dlouhodobému přeložení zastávek „U Prodejny“. Pro linku 26 zastávka ve směru do centra a pro linku N4 ve směru do Lhoty. Zastávka pro linku 26 ve směru na Valchu bude vždy ve stávající pozici.

Přeložená zastávka „U Prodejny“ pro linku 26 – 20. 3. od 8:30 bude přeložena stálá zastávka ve směru na Bory k provizornímu nástupišti, které bude cca 40 metrů před současnou stálou zastávkou za vjezdem (po směru jízdy) do domu číslo orientační 11a.

Přeložená zastávka „U Prodejny“ pro linku N4 – od noci z 22. na 23. 3. budou spoje linky N4 ve směru do Lhoty odbavovat v přeložené zastávce „U Prodejny“, která bude u provizorního nástupiště v Dobřanské ulici, cca 80 metrů za křižovatkou ulic Dobřanská, Sulkovská, K Zelené louce.

V souvislosti s dopravními omezeními při výstavbě okružní křižovatky upozorňujeme cestující, že bude docházet ke zpoždění spojů linky 26, na které nelze provozně reagovat (zamezit těmto zpožděním). Proto apelujeme na cestující linky 26, aby tato případná zpoždění vzali při přepravě na zřetel.

                      

Poslední aktualizace: 13. 3. 2019, Miroslav Knotek