Městský obvod Plzeň 3
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduNa špekáček s Trojkou!

Na špekáček s Trojkou!

Chcete vědět, jaké investiční projekty se chystají v okolí vašeho bydliště? Zajímá vás, zda by se v budoucnu mohla zlepšit situace s parkováním, nebo byste naopak rádi dali vlastní podnět, třeba k výstavbě nového dětského hřiště či úpravě zeleně? Přijďte si o tom všem popovídat s těmi nejpovolanějšími – starostou a místostarosty Městského obvodu Plzeň 3. Chybět nebude táborák ani pěkná muzika!

Sedm setkání v různých částech obvodu se uskuteční vyjma prázdnin od května do září letošního roku. Kromě vůně špekáčků se návštěvníci mohou těšit na vystoupení country a folkové kapely Hop a ŠaVani.

Jednotlivých akcí se zúčastní i další složky či úřady, například Městská policie Plzeň, nebo přímo na první setkání se do Lábkovy ulice dostaví zástupci Útvaru koncepce a rozvoje města Plzně, kteří dají možnost obyvatelům ze Skvrňan vyjádřit se k dalším úpravám veřejného prostoru v ulici Karla Steinera.

„Lidé budou moci navrhnout, jaké prvky a jaký druh vyžití by si v tomto místě představovali, a spolupodílet se tak na plánování a utváření vzhledu okolí jejich bydliště. S možnými typy úprav se mohou občané seznámit a vyjádřit se k nim již od 12 hodin přímo v ulici Karla Steinera v prostoru před knihovnou, a poté na akci obvodu – Na špekáček s Trojkou od 17 hodin v Lábkově ulici,“ říká Renata Benešová, DiS. z oddělení marketingu ÚKRMP.

„Těším se na shledání s místními obyvateli a jejich podněty, kterým se budeme snažit vyjít vstříc na maximum. Podobné akce nedělá obvod poprvé, proto věříme, že lidé za námi přijdou a budou s námi chtít o životě v obvodu mluvit,“ říká starosta obvodu David Procházka.

Občerstvení na akci je zdarma. V případě vydatného deště se akce ruší – aktuální informace na stránkách obvodu, FB stránce Městský obvod Plzeň 3 nebo na FB události Na špekáček s Trojkou.


Poslední aktualizace: 7. 5. 2019, Lucie Bauerová