Vyhledávání
Město Plzeň zřizuje v souvislosti s epidemií koronaviru novou službu, která je určena potřebným seniorům, rodičům samoživitelům a lidem v opravdu krizové situaci.
Lidé, kteří nejsou nemocní a pouze se chrání, by měli jednorázové roušky měnit po dvou až třech hodinách. Použitou roušku lze odkládát do komunálního odpadu.
Poslední letošní setkání se uskuteční JIŽ DNES, tj. v úterý 17. září v Českém údolí (mapka v článku)
Tradiční setkání na půdě třetího plzeňského úřadu
Aktuálně vypsaná VŘ na pozici vedoucí/ho odb. stavebně správního a investic a na pozici úředník oddělení sociálních služeb
Zdravý dětský den s Fakultní nemocnicí Plzeň se koná v sobotu 25. května 2019 od 14:00 hodin v Krašovská Aktivity centrum Plzeň.
Rooseveltův most spojující čtvrť Roudnou s centrem Plzně projde kvůli zhoršenému stavu mostní konstrukce rozsáhlou opravou.
Pohlreich se těší na mořské ježky a Hejlík na nadívaná holoubátka
Registrace pro umělce, výtvarníky, galerie a výtvarné školy zahájena!
Tradiční akce centrálního obvodu má na počasí v poslední době smůlu.
„“ bylo nalezeno 0 vývěsů.
- :